Výfuky

Provedeme kontrolu celého výfukového potrubí. Především se zaměřujeme na korozi, mechanické poškození a vadný tlumič výfuku a přovedeme výměnu vadných dílů.

Zobrazit více

Geometrie

Proveěříme stav seřízení jednotlivých částí přední a zadní nápravy podvozku vozidla pomocí přesného elektronického zařízení. Zjištěné odchylky vám okamžitě seřídíme.

Zobrazit více

Mobilní servis

Vypuštěná pneumatika, vybitá baterie, prasklá pojistka, nebo třeba prázdná nádrž či jiný drobný problém vyřeší naši mechanici z mobilního servisu přímo na místě.

Zobrazit více

Automobilová diagnostika

Provedeme načtení paměti závad z řídících jednotek pomocí diagnostické jednotky. Provedeme základní nastavení, mazání chyb, obnovu servisních intervalů a další diagnostické úkony.

Zobrazit více

Údržba klimatizace

Vyčistíme a dezinfikujeme výparník klimatizace, větrací otvory, kanály a šachty. Během čištění vyměníme i pylový filtr a případně další filtry v závislosti na typu klimatizace.

Zobrazit více

Výměna olejů a filtrů

Provedeme výměnu motorového oleje včetně filtrů za kvalitní olej, který bude nejvhodnější pro váš model vozidla. Použitý olej i filty jsou ekologicky likvidovány dle platné legislativy.

Zobrazit více

Příprava na STK

Připravíme vaše vozidlo na hladký průběh STK. Případné zjištěné závady odborně odstraníme, čímž se vyhnete nepříjemnostem a finančním nákladům spojeným s opakováním technické kontroly.

Zobrazit více

Brzdy

Provedeme vizuální kontrolu míry opotřebení dílů (především destičky, čelisti, kotouče) a zkontrolujeme případné závady na přívodech brzdové kapaliny. Samozřejmostí je i kontrola diagnostikou.

Zobrazit více

Pneuservis

Pracovníci našeho pneuservisu vám spraví propíchnutou pneumatiku. Provedou přezutí pneumatik i vyvážení disků. V případě zájmu našim zákazníkům zajistíme i dodání nových a uskladnění původních pneumatik .

Zobrazit více