Příprava na STK

Prohlédnem vaše vozidlo a opravíme vady, které by bránili hladkému průběhu STK.

Objednejte se na +420 777 966 684

Seřízení geometrie

Prověříme stav seřízení jednotlivých částí přední a zadní nápravy podvozku vozidla.

Objednejte se na +420 777 966 684

Autodiagnostika

Provedeme načtení paměti závad z řídících jednotek pomocí diagnostické jednotky.

Objednejte se na +420 777 966 684

Mobilní servis

V případě poruchy vozidla dojedeme k vám a drobnou závadu ihned opravíme.

Objednejte se na +420 777 966 684

O nás

Náš autoservis se nachází v Praze - Čakovicích. Jsme připraveni vám pomoci s každým problémem, ať už jde o rychlou výměnu oleje, pneumatik nebo kompletní diagnostiku a opravu vozu. Naše špičkově vybavené pracoviště pneuservisu umožňuje rychlé provedení přezutí vozu včetně vyvážení a to v případě potřeby i na počkání. Samozřejmostí je plná vybavenost moderní diagnostikou pro vozidla všech značek. A protože si uvědomujeme, že ne vždy je možné se s vozem dostat do servisu, nabízíme i možnost mobilního servisu. Naši mechanici přijedou za vámi a na místě provedou diagnostiku závad, výměnu pneumatik, dopnění kapalin (oleje, paliva, směsy do chladiče), výměnu pojistky, oživení baterie a všechny další úkony, které lze na místě vyřešit. Navíc jako jedni z mála disponujeme vlastní odtahovou službou a tak váš vůz můžeme převézt do našeho i jiného servisu, abyste neriskovali jízdu ve vozidle o jehož řádném technickém stavu nejste sami přesvědčeni.


Pošlete nám zprávu nebo nás navštivte

Jsme tu pro vás od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 18:00, v pátek od 8:00 do 16:00 a o víkendech dle telefonické dohody.

Sídlo naší společnosti se nachází v areálu bývalého cukrovaru. Příjezd do naší části areálu je z ulice Za Tratí.

  • Za Cukrovarem 980
  • 19600 Praha 9

  • Vlaďka Písaříková
  • Vedoucí pobočky Čakovice
  • +420 777 966 684
  • vladka.pisarikova@erzet.cz

Hlavní výhody našeho servisu


Automobilová diagnostika

Náš autoservis využívá několik různých autodiagnostických programů, které se připojí na řídící jednotku vozidla a dostane tak zprávu o chybách, které umí řídící jednotka určit. Díky diagnostickým softwarům se výrazně zkrátil čas na určení závady, kromě toho samozřejmě klesla i cena opravy.

Geometrie kol

Máme moderní geometrii kol FASEP, která obsahuje databází více než 34000 modelů automobilů s pravidelnou aktualizací hodnot předepsanými výrobci. Díky tomu můžeme provést geometrii většiny současných vozidel a díky pravidelným aktualizacím i nejnovějších modelů.

Uzposobené prostory i pro vysoká vozidla

Naše prostory v Čakovicích jsou přizpůsobené i na vjezd autobusů, kamionů a dalších velkých vozidel. Kromě standardního servisu nabízíme i montáž výstražných zařízení, kamer či polepů vozidel.

Odtah vozidel a mobilní servis

Náš autoservis disponuje plně vybaveným vozidlem pro servisní zásahy u porouchané vozidlo. Kromě toho máme i vlastní vozidla odtahové služby. Díky tomu můžeme vaše vozidlo vyzvednout kdekoliv v EU.