Nano ochrana

Specializujeme se Nano keramickou ochranu exterierů a interierů.

Objednejte se na +420 736 775 566

Leštění

Provádíme leštění karosérie. Odstraníme mikrotrhliny i škrábance.

Objednejte se na +420 736 775 566

Čištění interiéru

Kompletně vyčistíme celý interiér vašeho vozidla.

Objednejte se na +420 736 775 566

Mytí exteriéru

Exteriér čistíme zásadne ručně za použití kvalitních výrobků.

Objednejte se na +420 736 775 566

O nás

Leštění a pravidelné čištění vozidla je pro jeho životnost velice důležité. Toto si velice dobře uvědomujeme a proto nabízíme kompletní služby v oblasti péče o vozidlo. Od profesionálního čištění interiéru, přes ruční mytí exteriéru až po vyleštění laku a nanesení keramické ochrany.

Právě leštěním laku, kterým odstraníte mikrotrhliny a škrábance na povrchu, chráníte karosérii před nevítanou korozí. Stejně tak dodáte vozidlo jedinečný vzhled nového vozidla a prodloužíte i samotnou živnost laku. Při nanesení keramické ochrany navíc samotný lak ochráníte před nežádoucími vlivy a čištění vozidla bude naprostou hračkou.Pošlete nám zprávu nebo nás navštivte

Jsme tu pro vás od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 17:00, v pátek od 8:00 do 16:00 a o víkendech dle telefonické dohody.

Naše garáž je situována v v zadní části areálu Toužimská 720.

  • Toužimská 720
  • 199 00 Letňany

  • Hanuš Neuman
  • Hlavní technik
  • +420 736 775 566
  • detailing@erzet.cz

Naše služby


Nano ochrana

Na ochranu exteriéru a interiéru používáme výrobky značky Nano Ceramic Protect. Odbornou aplikací zajistíme ochranu laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu. Produkty jsou založeny na vysokých standardech nanotechnologie. Keramický nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době jeden z nejkvalitnějších produktů o tvrdosti 9H na trhu.

Leštění

Leštění karosérie se dělá ve více krocích, díky tomu se odstraní mikrotrhliny a škrábance na laku. Během leštění se navíc vyplní veškeré nerovnosti barvy a zároveň se prodlouží životnost laku. Vedle leštění laku nabízíme i leštění světel. Jejich vyleštěním se odstraní drobné škrábance, zvýši jejich čirost a tím i efektivita. Samozřejmostí je i perfektní lesk. Vyčištěné povrchy vykazují menší přilnavost pro prach a tím vydrží vaše vozidlo déle čisté a snadněji udržovatelné.

Čištění interiéru

Čištění interiéru provádíme morkou i suchou cestou. Vždy se jedná o precizní ruční čištění za použití nejvhodnějších čistících prostředků pro daný povrch.

Mytí exteriéru

Venkovní čištění vozidla je základní prevencí proti korozi karosérie. Mytí exteriéru provádíme ručně za použití šetrných a kvalitních čistícíh prostředků.