kalkulace a prohlídka zdarma

Zavolejte nám a domluvte si nezávaznou prohlídku s naším specialistou

Telefon: 774 209 186

NON-STOP služby

Naše služby jsou tu pro vás 24 hodin denně / 7 dní v týdnu

Telefon: 774 209 186

Stěhování domů a bytů

Rychlé a bezstarostné přestěhování s možností montáže a demontáže nábytku

Telefon: 774 209 186

Stěhování firem a kanceláří

Včetně demontáže a montáže nábytku s možností dočasného i trvalého uložení věcí

Telefon: 774 209 186

Stěhování Erzet

Stěhováním se naši zaměstnanci zabývají od počátků podnikatelských aktivit v roce 2016 a již v prvním roce jsme získali desítky spokojených zákazníků. I díky tomu došlo v roce 2019 k transformaci a vzniku akciové společnosti ERZET HOLDING a.s. Chápeme, že stěhování je náročný proces a proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Samozřejmostí je, že se zdarma a nezávazně podíváme, na požadavky každého zákazníka, následně vypracujeme cenovou nabídku včetně postupu prácí a poskytneme rady a doporučení, co a jak připravit. Za žádnou z těchto činností si nebereme žádné zálohy ani poplatky, jelikož věříme, že to co děláme, děláme dobře.

Proč si vybrat právě nás?

  • Nabízíme individuální přístup, abychom vyhověli potřebám zákazníků
  • Kalkulace ceny i prohlídka místa je zdarma
  • Naše služby jsou vám k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu
  • Neuvádíme ceny bez DPH či poplatků, naše ceny jsou konečné

Přestěhujte se bez starostí

Naším cílem je nabídka kvalitních služeb. Abychom toto zajistili, nabízíme nezávaznou a bezplatnou prohlídku. Během prohlídky vám navrhneme postup stěhování, harmonogram prací a řekneme vám cenové rozpětí. Potom už bude jenom na vás, zda naše služby využijete a jakou kombinaci služeb bude chtít využít. Pokud vám ovšem stačí orientační cena, pak stačí vyplnit náš kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme.

Nejžádanější služby

Stěhování Praha

Po Praze neúčtujeme zákazníkům žádné kilometry. Zákazník si tak platí pouze hodinovou sazbu dle typu vozidla a počtu pracovníků. Stěhovaní v Praze nabízíme i o státních svátcích za stejnou cenu, jako ve všední dny.

Stěhování ČR

Při stěhování mimo Prahu je účtován poplatek od 14 Kč / km včetně DPH k hodinové sazbě stěhování. Stejně jako při stěhování v Praze nabízíme i o státních svátcích stejnou cenu, jako ve všední dny.

Mezinárodní stěhování

Ceny mezinárodního stěhování jsou vždy velice specifické a výpočty poměrně složité, díky odlišným sazbám DPH, dietám a různým lokalním poplatkům. Díky našim bohatým zkušenostem plánujeme trasy tak, aby zákazník platil co nejméně.

Stěhování těžkých břemen

Za těžká břemena jsou považovány předměty o váze větší než 100kg. Patří sem tak zejména stěhování trezorů, stěhování strojů, stěhování pián či stěhování větších kusů nábytku z masivu. Nabízíme sthěhování těžkých břemen až do váhy 2 tun.

Uskladnění

Naše partnery si pečlivě vybíráme, abychom zákazníkům nabídli ty nejlepší služby a právě proto využíváme sklady společnosti Perfect Storage s.r.o., které nabízejí skladovací prostory na míru jak pro občany tak i pro firmy. Všechny sklady jsou pod dohledem kamer, přístup ke skladu máte 24 hodin denně a to na třech místech v Praze.